Reklama

Reklama

Jarosław Kaczyński spotka się z szefami okręgów

W piątek wczesnym popołudniem (22 maja) odbędzie się posiedzenie komitetu wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości z władzami partii. Weźmie w nim udział prezes PiS Jarosław Kaczyński. Tematem rozmowy będą najbliższe wybory prezydenckie.

Przewodniczący komitetu wykonawczego partii Krzysztof Sobolewski poinformował, że celem spotkania będzie podsumowanie dotychczasowych działań partii w kampanii, która toczyła się do 10 maja oraz przygotowanie i mobilizacja na dalszą część.

Oprócz przewodniczącego w skład komitetu wykonawczego wchodzą także szefowie zarządów okręgowych PiS. W spotkaniu będą uczestniczyć również przedstawiciele kierownictwa partii oraz szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Posiedzenie rozpocznie się o godz. 13.

***

#POMAGAMINTERIA

Reklama

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy