Reklama

Reklama

Jarosław Kaczyński odwiedził w szpitalu premier Szydło

Prezes PiS Jarosław Kaczyński odwiedził we wtorek w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie premier Beatę Szydło. Zdjęcia z odwiedzin zamieściła na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Jak poinformował dziś rano rzecznik rządu Rafał Bochenek, "wszelkie dolegliwości, które pojawiły się bezpośrednio po wypadku coraz bardziej ustępują, a stan zdrowia premier Beaty Szydło się poprawia".

Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie premier opuści szpital i powróci do pracy.

Wypadek rządowej kolumny w Oświęcimiu

Do wypadku z udziałem premier doszło w piątek wieczorem w Oświęcimiu, gdy rządowa kolumna trzech samochodów (pojazd premier jechał w środku) wyprzedzała fiata seicento.

21-letni kierowca tego auta przepuścił pierwszy samochód z kolumny, a następnie chciał zacząć skręcać w lewo - wtedy kierowca samochodu premier, chcąc uniknąć zderzenia, odbił w lewo i uderzył w drzewo na poboczu. Oprócz Szydło poszkodowani zostali dwaj funkcjonariusze BOR, w tym kierowca.

Reklama

Krakowska prokuratura przedstawiła 21-letniemu kierowcy zarzut nieumyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym, za co grozi do 3 lat więzienia.

Reklama

Reklama

Reklama