Reklama

Reklama

Jarosław Gowin o rekonstrukcji rządu

Wicepremier Jarosław Gowin powiedział, że nie rozmawiał z premier Beatą Szydło na temat zapowiedzianej przez nią rekonstrukcji rządu. Jego zdaniem, na razie mówienie o dymisji któregokolwiek z ministrów jest przedwczesne.

Jarosław Gowin poinformował, że na razie rozpoczęły się dyskusje na ten temat na poziomie liderów koalicji, czyli trzech partii, które tworzą obóz Zjednoczonej Prawicy.

Według lidera Polski Razem, w sprawie rekonstrukcji z całą pewnością odbędą się spotkania gremiów kierowniczych poszczególnych partii, spotkania na szczeblu koalicji rządowej oraz rozmowy z "liderami rządu". 

Jarosław Gowin powiedział, że należy także poczekać na rekomendacje premier Beaty Szydło i na ocenę działań rządu przez klub parlamentarny PiS i Zjednoczonej Prawicy. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy