Reklama

Reklama

Jarocin: Złodziej schował łup w miejscu pracy

Policjanci z Jarocina zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież dużej sumy pieniędzy, biżuterii i alkoholu. Część łupów schował w przysypanym ziemią dole w miejscu pracy – poinformowała w poniedziałek PAP rzecznik prasowy policji w Jarocinie Agnieszka Zaworska.

Policję w Jarocinie o kradzieży portfela z dokumentami, 17 tys. zł, biżuterii i alkoholu poinformował poszkodowany.

"Kradzieży dokonano w jednym z miejscowych hoteli, kiedy właściciel pozostawił swoje rzeczy w pokoju" - poinformowała w poniedziałek PAP Agnieszka Zaworska z jarocińskiej policji.

Policjanci przejrzeli zapis z systemu monitorującego zainstalowanego w hotelu i ustalili dane mężczyzny oraz numer wynajmowanego przez niego pokoju.

"Podczas przeszukania pomieszczenia znaleziono dużą sumę gotówki, skradziony portfel oraz kilka butelek różnego rodzaju alkoholi" - powiedziała Zaworska.

Reklama

Śledczy przeszukali także miejsce pracy zatrzymanego. Tam, w przygotowanym dole, znaleźli przysypane ziemią biżuterię i pieniądze, łącznie 17 tys. zł.

Podejrzany o kradzież to 47-letni mieszkaniec powiatu szczycieńskiego w woj. warmińsko-mazurskim, który do Jarocina przyjechał do pracy.

Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Grozi mu do 5 lat więzienia. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy