Reklama

Reklama

Janusz Kowalski: Horban groził mi nożem. Komentarze po słowach polityka

Janusz Kowalski stwierdził, że prof. Andrzej Horban "groził nożem" jemu i Annie Marii Siarkowskiej. Okazało się, że chodzi o wypowiedź doradcy premiera, który przyznał, że po antyszczepionkowych akcjach posłów "otwiera mu się nóż w kieszeni". Wypowiedź posła Solidarnej Polski wywołała wiele komentarzy.

Janusz Kowalski w sobotnim wywiadzie uznał słowa prof. Horbana, że "że otwiera mu się nóż w kieszeni, gdy widzi działania posła Solidarnej Polski", za groźby karalne. Po tym wywiadzie internet obiegły liczne komentarze i przeróbki innych związków frazeologicznych.

Janusz Kowalski: Możemy przegrać najbliższe wybory - czytaj wywiad Piotra Witwickiego w Tygodniku Interii!

"Pan Kowalski najwyraźniej poszedł po rozum do głowy, ale zgubił się po drodze" - pisze na Twitterze Marek Belka.

Reklama

Również Borys Budka napisał na Twitterze. "Proszę, nie mówicie posłowi Kowalskiemu, że licho nie śpi, bo się biedny bezsenności nabawi" - zaapelował. 

Młodzieżówka PO z Opolszczyzny opublikowała "mema", na którym widać zdjęcie posła Kowalskiego z podpisem "gdy zjadłeś obiad i czekasz na musztardę".

Z kolei radny dzielnicy Wilanów Bartosz Wiśniakowski napisał: "dlaczego poseł Janusz Kowalski nie korzysta ze sklepów całodobowych? Bo myśli, że nie ma tyle czasu na zakupy..."

Reklama

Reklama

Reklama