Reklama

Reklama

Janusz Korwin-Mikke miał wypadek samochodowy

Jeden z liderów Konfederacji Janusz Korwin-Mikke miał wypadek samochodowy. Kierowany przez niego fiat zderzył się z ciężarówką. Policja informuje, że obecnie trwa sprawdzanie, czy kierowca fiata posiadał uprawnienia do kierowania pojazdem.

Jak przekazała rzecznik prasowa KPP w Otwocku sierż. sztab. Paulina Harabin, do kolizji doszło w poniedziałek ok. godz. 20.30 na ul. Kraszewskiego w Otwocku.

"Kierujący samochodem fiat punto w trakcie manewru włączania się do ruchu, skręcając w prawo zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem marki scania, którym kierował 23-latek. W trakcie czynności ustalono, że obaj kierujący byli trzeźwi i nikt nie odniósł obrażeń" - przekazała Harabin.

Dodała, że obecnie policjanci sprawdzają czy kierowca fiata miał uprawnienia do kierowania pojazdem.

Reklama

Z informacji RMF FM wynika, że fiatem kierował poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke. Jak napisano, polityk nie miał przy sobie dokumentu. Nie udało się także potwierdzić jego uprawnień w systemie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy