Reklama

Reklama

Janina Ochojska wyprowadziła się z Krakowa

Po 24 latach prezes PAH i europosłanka KO Janina Ochojska opuściła Kraków. W liście do prezydenta miasta Jacka Majchrowskiego podziękowała za "wszelką pomoc, którą okazywał Polskiej Akcji Humanitarnej".

Ochojska poinformowała kilka dni temu w wywiadzie dla TVN24, że przeprowadziła się do Torunia. Ma to związek z jej walką z chorobą nowotworową i kolejnym etapem leczenia.

Opuszczając Kraków, Ochojska napisała krótki list do Jacka Majchrowskiego, w którym podziękowała za pomoc Polskiej Akcji Humanitarnej. Treść opublikowano na oficjalnym profilu miasta na Facebooku. 

"Mam nadzieję, że pomimo, że nie będę już mieszkanką Krakowa, będzie Pan pamiętał o fundacji" - napisała Ochojska.

"Mieszkałam w Krakowie przez 24 lata. W tym czasie poznałam wielu przyjaciół i część mojego serca pozostanie na zawsze w Krakowie. Jestem szczęśliwa, że mogłam być mieszkanką Krakowa, bo jest to piękne miasto ze specyficzną atmosferą" - podkreśliła.

"Bardzo dziękujemy za spotkania, rozmowy, wspólne chwile, za to, że byliśmy "sąsiadami". (...) Życzymy dużo zdrowia. Kraków zawsze będzie dla Pani domem!" - napisano z kolei na profilu miasta.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy