Reklama

Reklama

Janina Ochojska: Mam dobrą wiadomość

Europosłanka Janina Ochojska, wybrana z list Koalicji Europejskiej, poinformowała, że poprawia się jej stan zdrowia po przebytej chorobie nowotworowej. "W końcu stanęłam na nogi" - pochwaliła się na Twitterze.

"Mam dobrą wiadomość. W końcu, po długim dochodzeniu do siebie po leczeniu nowotworowym, stanęłam na nogi. Przede mną jeszcze daleka i trudna droga do jako takiego chodzenia, ale początek jest!" - napisała na Twitterze Janina Ochojska.

Na jej wpis zareagował m.in. Szymon Hołownia. "Wspaniała wiadomość, serdecznie gratuluję :)" - skomentował lider Polski 2050.

Janina Ochojska wygrała z rakiem

W kwietniu 2019 roku Janina Ochojska poinformowała, że zdiagnozowano u niej raka piersi.

"To ogromna rewolucja w moim życiu. Jak Państwo wiecie kandyduję do Parlamentu Europejskiego i chcę Państwu powiedzieć, że nie rezygnuję z kandydowania" - powiedziała Ochojska w nagraniu opublikowanym na Twitterze.

Reklama

Później pokazywała na Instagramie, jak głosuje zdalnie podczas leczenia.

"Czuję się każdego dnia coraz lepiej i Wam również życzę zdrowia w tych trudnych czasach!" - pisała. 

Informację o wygranej walce Ochojskiej z nowotworem przekazała w maju 2020 r. dziennikarka Agata Młynarska.

Oskarżenia wobec Straży Granicznej

Ostatnio o Janinie Ochojskiej zrobiło się głośno z powodu ostrych komentarzy na temat sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Europosłanka oskarżyła funkcjonariuszy Straży Granicznej o stosowanie tortur, przedstawiciele rządu zarzucili jej kłamstwa. Ochojska twierdziła ponadto, że uchodźcy na granicy polsko-białoruskiej są traktowani gorzej niż ci przybywający z Ukrainy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy