Jan Strzeżek o sytuacji wewnątrz obozu władzy
Gościem Popołudniowej rozmowy w RMF FM był Jan Strzeżek. Paweł Balinowski rozmawiał z wicerzecznikiem Porozumienia o sytuacji wewnątrz obozu władzy. Czy w związku z wygranymi ostatnio w Sejmie głosowaniami kryzys wśród rządzących odchodzi do przeszłości? Czy politycy Jarosława Gowina zaakceptują nowe ugrupowanie w Zjednoczonej Prawicy? Czy możliwa jest jakakolwiek współpraca z politykami Partii Republikańskiej?

Rozmowa do posłuchania i obejrzenia TUTAJ:







