Reklama

Gwiazdowski: Start do PE? Chyba tak

- Dziś mieliśmy 5 tysięcy zgłoszeń. Czy start do Parlamentu Europejskiego? Chyba tak, po takim odezwie - mówił Robert Gwiazdowski na spotkaniu ze zwolennikami. Relację z tego wydarzenia opublikowała "Rzeczpospolita".

Komentator polityczny i ekspert w dziedzinie podatków Robert Gwiazdowski postanowił zaangażować się w politykę, o czym poinformował na swojej stronie internetowej. Zadeklarował aktywne włączenie się w życie polityczne kraju i namawia do poparcia nowego projektu. Więcej tutaj.

Wczoraj spotkał się ze swoimi zwolennikami.

"Mam 12 książeczek programowych. Wszystko w odpowiedniej chwili wrzucimy na moją stronę. Od 30 lat opowiadam o moich pomysłach. Popieram JOW-y, chcę by więcej pieniędzy trafiało do samorządów, mam projekt powszechnego uwłaszczenia" - wyliczał, jak czytamy w serwisie rp.pl.

Reklama

Gwiazdowski stwierdził, że to od poparcia zależy, jak będzie rozwijał się jego projekt. - Dziś mieliśmy 5 tysięcy zgłoszeń. Czy start do PE? Chyba tak, po takim odezwie - mówił.

Zadeklarował, że nie stawia na zawodowych polityków. "Rozmawiam z przedsiębiorcami i samorządowcami, którzy patrzą na politykę centralną jak ja. Trzeba rozbić koalicję PO-PiSu" - powiedział. Jak stwierdził,"nie ma polityki bez partii" - podaje rp.pl.

Robert Gwiazdowski to habilitowany doktor nauk prawnych. Komentator gospodarczy i polityczny, ekspert w dziedzinie podatków w Centrum im. Adama Smitha, jest wykładowcą Uczelni Łazarskiego. Adwokat w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Często udziela komentarzy na tematy społeczno-gospodarcze w prasie, radiu i telewizji. W swoich komentarzach i artykułach prezentuje poglądy wolnorynkowe.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama