Reklama

Reklama

Grzegorz Schetyna: Opozycja będzie skazana na współpracę

Lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna ocenił, że przed wyborami opozycja będzie musiała ze sobą współpracować. Goszczący w radiowej Trójce polityk nie wykluczył wystawienia wspólnych list.

Jak powiedział, "partie opozycyjne będą skazane na współpracę przed wyborami". 

Zaznaczył, że nie wie, czy będzie to konieczne przed wyborami samorządowymi, ale - jak ocenił - przed parlamentarnymi na pewno. Lider PO podkreślał też znaczenie dojrzałości ugrupowań i ich przygotowania do rozmów.

Grzegorz Schetyna nie chciał wymieniać ugrupowań, z którymi PO miałaby przed wyborami współpracować. Kluczowe będą wtedy sytuacja poszczególnych partii i poparcie dla nich - mówił lider Platformy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy