Reklama

Reklama

Generał odmawia. Wojskowa orkiestra nie zagra z WOŚP

Dowódca Garnizonu Warszawa gen. bryg. Robert Głąb nie zgadza się, by orkiestra wojskowa 8. Flotylli Obrony Wybrzeża zagrała w finale WOŚP. Choć grała z Owsiakiem od lat – donosi "Polska The Times".

Jak co roku, WOŚP zwróciło się do Garnizonu w Świnoujściu z prośbą o udział orkiestry w imprezie organizowanej w tym mieście.

Gen. bryg. Robert Głąb, dowódca tegoż garnizonu, odmówił.

"Z przykrością informuje, że mimo uznania dla szlachetnej idei tej akcji charytatywnej, decyzja dotycząca anulowania udziału orkiestry w koncercie została przeze mnie podtrzymana. Jestem przekonany, że powyższe nie wpłynie negatywnie na naszą współpracę przy organizacji innych przedsięwzięć na terenie garnizonu Świnoujście z udziałem wojskowych muzyków" - napisał w odpowiedzi na prośbę WOŚP.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy