Reklama

Reklama

Gdzie Jarosław Kaczyński spędza urlop? "Dokonał inspekcji swojej wyspy"

- Nie chcę ujawniać prywatnych planów Jarosława Kaczyńskiego, nie jestem do tego uprawiony. Zawsze wyjeżdżał na wakacje raczej w Polsce - mówił w programie "Gość Wydarzeń" w Polsat News europoseł Adam Bielan. Miejsce pobytu prezesa PiS chwilę później na Twitterze zdradził jednak europoseł Joachim Brudziński.

W programie "Gość Wydarzeń" w Polsat News Tomasz Machała pytał swojego gościa, gdzie jest obecnie Jarosław Kaczyński.

Bielan: "Nie jest na Wyspach Kanaryjskich"

- Myślę, że prezes kończy swój urlop, swój wypoczynek - odparł Adam Bielan. - Nie chcę ujawniać prywatnych planów Jarosława Kaczyńskiego, nie jestem do tego uprawiony. Zawsze wyjeżdżał na wakacje raczej w Polsce. Nie jest na Wyspach Kanaryjskich - dodał europoseł PiS.

"Dokonał inspekcji swojej wyspy i stada"

Reklama

Miejsce pobytu Jarosława Kaczyńskiego zdradził jednak europoseł PiS Joachim Brudziński. "Jak co roku prezes Jarosław Kaczyński dokonał inspekcji swojej wyspy i swojego stada na Zalewie Szczecińskim" - napisał polityk na Twitterze.

Polityk jednocześnie napisał o "sfinalizowanej inwestycji" odnosząc się do doniesień portalu gs24.pl sprzed trzech lat, który informował cytując rzecznika prezydenta Świnoujścia, że "Prezes Jarosław Kaczyński wystąpił do miasta z prośbą o możliwość wzięcia w długoterminową dzierżawę wyspy Wielki Krzek, sąsiadującej z wyspą Karsibór". "Z informacji, jakie posiadamy, wynika, że prezes PiS zamierza wybudować na wyspie ośrodek wędkarski, w którym nie tylko będzie spędzał czas wolny, ale także udostępni go ministrom i posłom" - mówił portalowi rzecznik.

"Tylko na Pomorzu Zachodnim"

Pod koniec lipca o urlop Jarosława Kaczyńskiego Bogdan Rymanowski pytał Brudzińskiego w programie "Gość Wydarzeń".

Brudziński mówił, że "ma szczęście", bo przyszło mu żyć "w najpiękniejszym zakątku naszej ojczyzny" na - Pomorzu Zachodnim. - Jeżeli ktokolwiek jeszcze zastanawia się, gdzie na urlop - tylko Pomorze Zachodnie. Najpiękniejsze plaże, najpiękniejsze jeziora, piękne lasy - wyliczał polityk PiS.

- Czasami zdarza się, że pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego uda nam się zaprosić na dzień czy dwa, jeżeli jest na Pomorzu Zachodnim, czy w innych regionach - mówił dopytywany, czy wakacje spędzi z prezesem Prawa i Sprawiedliwości.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL