Reklama

Reklama

Gdańsk: Przed kościołem znaleziono ciało mężczyzny

Przypadkowo natrafili na nie uczestnicy konferencji prasowej.

Przed jednym z kościołów w Gdańsku znaleziono ciało mężczyzny.

- O 11:30 komenda miejska policji w Gdańsku otrzymała zgłoszenie o znalezieniu ciała mężczyzny przy ulicy Minogi przy kościele św. Jana w Gdańsku - potwierdziła dziennikarzom Radia Gdańsk Karina Kamińska z gdańskiej policji.

Policja wyklucza udział osób trzecich w tej sprawie. Ciało 60-latka zostało znalezione dziś przed południem.

- Kiedy wyszliśmy na zewnątrz, zauważyliśmy leżącego, zakrwawionego mężczyznę. Od razu wezwana została pomoc. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, które potwierdziło, że mężczyzna nie żyje. Później pojawiła się policja - relacjonowała Marzena Bakowska, która brała udział w konferencji.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy