Reklama

Reklama

Edyta Bieńczak nie żyje. Była dziennikarką RMF FM

Edyta Bieńczak zmarła w wieku 37 lat. Dziennikarka RMF FM jeszcze w poniedziałek spotkała się ze swoimi kolegami i koleżankami z pracy na porannej zmianie. "Edytko, żadne słowa nie oddadzą naszego żalu" - napisali dziennikarze stacji. Edyta Bieńczak zmarła nagle.

Dziennikarze RMF FM poinformowali w czwartek, że zmarła ich redakcyjna koleżanka, Edyta Bieńczak. Pożegnali ją w emocjonalnym tekście. "Odeszła. Zdecydowanie za wcześnie. I zbyt nagle. Większość z nas pożegnała ją zwykłym: "Cześć, do jutra. Do zobaczenia". Nikt z nas nie przypuszczał, że tego jutra z Edytą już nie będzie" - napisali radiowcy.

Edyta Bieńczak, dziennikarka RMF FM

Edyta Bieńczak trafiła do RMF FM w 2008 roku. "Ciężko ująć w słowa 13 wspólnych radiowych lat. 13 lat pracy, dyskusji, rozmów i sporów. O rzeczy błahe, ważne i najważniejsze. Edyta była idealistką. Nieustępliwa. Jeśli w coś wierzyła, broniła tego z wielką żarliwością" - wspominają dziennikarze. 

Reklama

"W naszych sercach i w naszej redakcji nikt nigdy Cię nie zastąpi. Nie wierzymy, że odeszłaś. TY wzięłaś urlop na żądanie! Czekamy na Ciebie Edyta" - napisał na Twitterze Marek Balawajder, dyrektor pionu informacji w RMF FM.

Nie żyje Edyta Bieńczak. "Radio nie będzie takie samo"

Dziennikarze dodają, że uwielbiała tańczyć, kochała hokej. "Tak pięknie potrafiła mówić o swoim rodzinnym gnieździe, o sławnym "sanockim" malarzu - Zdzisławie Beksińskim, o urokliwych uliczkach, o tym, jak jej miasto rozkwita. Kiedy wracała z wizyt rodzinnych, zawsze przywoziła nam jakieś miejscowe słodkości" - piszą. 

"Edytko, to radio nie będzie już takie samo, my już nie będziemy tacy sami. Tęsknimy i będziemy tęsknić. Na zawsze zostanie z nami twój przepiękny uśmiech." - podkreślają radiowcy. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje