Reklama

Reklama

Edward Miszczak odchodzi z TVN

Polski dziennikarz telewizyjny i radiowy, jeden z twórców radia RMF FM i dyrektor programowy TVN Edward Miszczak odchodzi z Grupy TVN - dowiedział się "Presserwis".

Prezeska Warner Bros. Discovery w Polsce Katarzyna Kieli w mailu poinformowała pracowników, że "Edward Miszczak zdecydował o odejściu z firmy" - podał press.pl.

- 25 lat w telewizji to cała epoka, a TVN było największą przygodą mojego zawodowego życia. Robiliśmy tu razem rzeczy, które wielu wydawały się niemożliwe, a nam wychodziły - mówi Edward Miszczak. - W życiu każdego przychodzi taki moment, że mimo sukcesów odczuwa się potrzebę zmiany. Dlatego podjąłem decyzję o odejściu, ale ludzie i to wyjątkowe miejsce zawsze będą w moim sercu - dodaje.

Reklama

Edward Miszczak. Kim jest?

Edward Miszczak pracę zawodową zaczynał w Radiu Kraków, początkowo w dziale sportowym. W 1990 znalazł się wśród twórców komercyjnego radia RMF FM. Pełnił tam funkcję dyrektora anteny, a następnie również wiceprezesa zarządu radia. Prowadził także główny program publicystyczno-informacyjny w RMF FM - Radio, Muzyka, Fakty.

W 1997 przeszedł do TVN, rok później został dyrektorem programowym stacji. Pełnił funkcję wiceprezesa zarządu spółki akcyjnej TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy