Reklama

Reklama

Dziś spotkanie prezydenta Dudy z Szydło i Kaczyńskim

Dziś odbędzie się pilne spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z premier Beatą Szydło i prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim - podał Pałac Prezydencki.

Z inicjatywy Prezydenta dziś około godziny 9:30, odbędzie się spotkanie, w którym będą uczestniczyć premier Beata Szydło i prezes PiS Jarosław Kaczyński - napisała na Twitterze Kancelaria Prezydenta Andrzeja Dudy.

Jak dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do władz PiS, spotkanie dotyczy m.in. rekonstrukcji rządu. Ze względu na posiedzenie Sejmu spotkanie odbędzie się w późniejszym czasie.

Mazurek potwierdza

Prezes PiS Kaczyński weźmie udział w czwartkowym spotkaniu u prezydenta Dudy; premier Szydło będzie w Sejmie w czwartek i będzie zabierała głos - poinformowała rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Reklama

Rzeczniczka PiS potwierdziła na briefingu prasowym w Sejmie, że w czwartek w Pałacu Prezydenckim odbędzie się spotkanie z inicjatywy prezydenta Dudy. Poinformowała, że weźmie w nim udział szef PiS Jarosław Kaczyński. Według Kancelarii Prezydenta na spotkaniu będzie też premier Szydło.

"Temat, jak sądzę (...) będzie dotyczył sytuacji bieżącej" - powiedziała Mazurek.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy