Reklama

Reklama

Dziarnów: Samochód wjechał pod pociąg

Do tragicznego wypadku doszło rano na przejeździe kolejowym w Dziarnowie pod Pakością, w województwie kujawsko-pomorskim. Samochód zderzył się z nadjeżdżającym pociągiem pośpiesznym. Dwie osoby zginęły na miejscu - informuje TVN24.

Pociąg pośpieszny uderzył w samochód, gdy ten wjechał na przejazd kolejowy. Do zdarzenia doszło przed godz. 8. Rogatki na przejeździe były otwarte. Jak podaje TVN24, w wypadku zginęli ojciec i córka, którzy poruszali się samochodem. 

Pasażerowie pociągu nie zostali poszkodowani. 

Teren, na którym doszło do wypadku, został zabezpieczony. Przyczyny tragedii zbada specjalna komisja. 

Jak informuje reporter RMF FM, dróżnik został zatrzymany do czasu wyjaśnienia okoliczności wypadku na strzeżonym przejeździe.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy