Reklama

Reklama

Dyrektor CIS: Ubolewamy, że doszło do tej niefortunnej literówki

"Tego typu pomyłka nie powinna się zdarzyć - ubolewamy, że doszło do tej niefortunnej literówki. Przygotowania do Zgromadzenia Narodowego idą pełną parą. To spore wyzwanie organizacyjne w niełatwym czasie pandemii. Być może zabrakło nieco koncentracji, należytej uwagi" - napisał na Twitterze dyrektor CIS Andrzej Grzegrzółka.

Szef Centrum Informacyjnego Sejmu Andrzej Grzegrzółka napisał w piątek wieczorem (31 lipca) na Twitterze: "Tego typu pomyłka nie powinna się zdarzyć - ubolewamy, że doszło do tej niefortunnej literówki. Przygotowania do Zgromadzenia Narodowego idą pełną parą. To spore wyzwanie organizacyjne w niełatwym czasie pandemii. Być może zabrakło nieco koncentracji, należytej uwagi". 

W ten sposób odniósł się do wpisu europosłanki Róży Thun. 

Polityk zamieściła zdjęcie koperty, w której Kancelaria Sejmu wysłała do niej zaproszenie na zaprzysiężenie prezydenta Andrzeja Dudy. Na niej w imieniu europosłanki zrobiono błąd. Napisano "Ruża" zamiast "Róża". 

Reklama

"Ókłony Pani Marszałek Elrzbieta Witek! Widzę tu taki sam szacunek do polskiej ortografii, jak do Polaków i Polski. Dziękuję, z zaproszenia nie skorzystam" - napisała na Twitterze Róża Thun.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy