Reklama

Duda walczmy z "fake newsami": Moja żona uścisnęła rękę pani i pana Trump

"Wbrew zaskakującym doniesieniom moja żona uścisnęła rękę pani i pana Trump po świetnej wizycie. Walczmy z "fake newsami" - napisał na Twitterze prezydent Andrzej Duda, odnosząc się do doniesień niektórych mediów i komentarzy, że polska pierwsza dama nie uścisnęła ręki Trumpa podczas pożegnania na pl. Krasińskich.

W mediach społecznościowych dużą popularność zdobyło w czwartek krótkie nagranie z pl. Krasińskich, na którym widać jak Donald Trump wyciągnął dłoń w kierunku pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy, ale prezydentowa najpierw zwróciła się do Melanii Trump i uścisnęła jej dłoń.

W niektórych mediach pojawiły się komentarze, że żona polskiego prezydenta nie uścisnęła dłoni Trumpa; na dłuższej wersji nagrania z pl. Krasińskich widać jednak, że po wymianie uścisków z Melanią Trump, Agata Kornhauser-Duda uścisnęła także dłoń amerykańskiego prezydenta.

Reklama

"Wbrew zaskakującym doniesieniom moja żona uścisnęła rękę pani i pana Trumpa @POTUS po świetnej wizycie. Walczmy z fake newsami" - napisał po angielsku na Twitterze prezydent Andrzej Duda. Podał również dalej tweeta, w którym zamieszczono dłuższe nagranie, na którym widać jak Agata Kornhauser-Duda wymienia uścisk dłoni z Donaldem Trumpem.

Wideo nr 1 - w skróconej wersji (które stało się wiralem w sieci):

Wideo nr 2 - prezentuje całą sytuację:INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Duda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy