Reklama

Reklama

​Dreamliner uziemiony w Toronto. To miał być jego drugi lot

Boeing 787-9 Dreamliner należący do Polskich Linii Lotniczych nie wyleciał z Toronto z powodu usterki - informuje TVN24. To miał być drugi lot tej maszyny - czytamy.

Informację o zdarzeniu potwierdził stacji rzecznik LOT-u.

Jak czytamy, dreamliner miał wystartować z Toronto do Warszawy około 4 nad ranem czasu polskiego. Jak się jednak okazało, maszyna posiadała usterkę mechanizmu sterującego przednią golenią podwozia.

260 pasażerów mających odbyć lot, musiało jednak zrezygnować z podróży. Ponowny lot odbędzie się w sobotę, po naprawieniu usterki.

Jak przypomina stacja, to miał być dopiero drugi lot dreamlinera. Pierwszy rejs samolot odbył w kierunku przeciwnym - z Warszawy do Toronto. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy