Reklama

Reklama

Dorota Gawryluk z nagrodą "VIP 2021"

​Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat, otrzymała nagrodę przyznawaną przez "Magazyn VIP". Tytułem VIP-a zostają uhonorowani m.in. aktorzy, muzycy i dziennikarze, "za imponujący dorobek, pasję do pozazdroszczenia i konsekwencję w realizacji działań, które składają się na sympatię widzów i uznanie dla ich wieloletnich dokonań". W tym roku laureatami nagrody zostali m.in. Ewa Bem, Andrzej Seweryn i Bartosz Opania.

Dotychczas nagrodę "Magazynu VIP" otrzymali m.in. Przemysław Talkowski, prowadzący program "Państwo w Państwie", a także Bożena Dykiel, Dariusz Kordek, Maciek Miecznikowski, Robert Janowski, Maciej Orłoś, Teo Vafidis i Marcin Ruta.

Podczas tegorocznej gali, która odbyła się w Hotelu Sheraton w Warszawie, nagrodę otrzymała Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat.

Dorota Gawryluk: Cieszę się, że widzowie nie szukają sensacji, ale rzetelnych i sprawdzonych informacji

- To nagroda dla Polsat News, Wydarzeń 24, dla ponad 300 osób, które codziennie tworzą serwisy informacyjne Polsatu. Czujemy satysfakcję, że widzowie czerpią wiedzę o świecie z naszych kanałów. To również odpowiedzialność i zobowiązanie - podkreśliła Dorota Gawryluk po otrzymaniu nagrody. 

- Cieszę się, że świat jeszcze nie zwariował i widzowie nie szukają sensacji, ale rzetelnych i sprawdzonych informacji - dodała. 

Reklama

Uzasadniając przyznanie nagrody organizatorzy podkreślili, że Gawryluk to "jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskiej telewizji". 

"Prowadząca i szefowa 'Wydarzeń'. Widzowie lubią ją nie tylko za urok osobisty i profesjonalizm. Także za bezstronność. Z najnowszego badania CBOS wynika, że to właśnie 'Wydarzenia' i Polsat News są najbardziej wiarygodne i bezstronne w ocenie widzów" - przekazali organizatorzy. 

Dodali, że Dorota Gawryluk "to nie tylko utalentowana dziennikarka, ale także skuteczna menadżerka". 

"Jest szefową kanału Polsat News oraz Dyrektorem Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat. Niedawno Cyfrowy Polsat zmienił się w Polsat Box, a Dorota Gawryluk ma swój udział w rozwijaniu kanałów Grupy Polsat Plus. We wrześniu pod jej kierownictwem z powodzeniem wystartował nowy kanał informacyjny Wydarzenia24, korzystający z doświadczeń i mocnej marki programu 'Wydarzenia'" - uzasadniono. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama