Reklama

Reklama

Dorn w TVN24: Kaczyński zainicjował "podtapianie" Macierewicza

W ocenie Ludwika Dorna Jarosław Kaczyński zainicjował "podtapianie" ministra Antoniego Macierewicza. "To operacja rozciągnięta w czasie" - dodał na antenie TVN24 były marszałek Sejmu.

Ludwik Dorn był pytany o rekonstrukcję rządu i możliwą zamianę na stanowisku ministra obrony narodowej.

"Rozpoczęła się rozciągnięta w czasie operacja podtapiania pana ministra Antoniego Macierewicza" - powiedział były marszałek Sejmu, dodając, że pomysłodawcą akcji jest sam Jarosław Kaczyński.

W ocenie Ludwika Dorna nie należy się jednak spodziewać, że premier Beata Szydło zdymisjonuje szefa MON w ciągu najbliższych tygodni, a nawet miesięcy.

Listy prezydenta na zlecenie?

Były bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego wymienił trzy fakty, które mają świadczyć o rozpoczęciu "podtapiania" Antoniego Macierewicza.

Reklama

Jednym z nich są listy skierowane do szefa MON przez prezydenta. Według Ludwika Dorna Andrzej Duda wykonał ten ruch z inicjatywy prezesa PiS.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy