Reklama

Reklama

Donald Tusk: Za taką cenę benzyny Kaczyński nie najeździ się po Polsce

Szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk odwiedził stację na Dolnym Śląsku, gdzie cena paliwa przekroczyła 8 zł za litr. W krótkim filmiku na Twitterze podsumował sobotnie wizyty polityków PiS na stacjach benzynowych Orlen.

- Prawdy nie przykryją, za taką cenę Kaczyński nie najeździ się po Polsce - mówił w poniedziałek szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk na jednej ze stacji paliw Orlenu, gdzie litr PB95 kosztował 8,07 zł. 

- Na zdjęciach polityków PiS ze stacji Orlenu, cen paliw nie było widać - dodał.

Są zdjęcia, ale nie ma cen

Lider PO, który w poniedziałek składa wizytę w województwie dolnośląskim, zatrzymał się po drodze do Kotliny Kłodzkiej na jednej ze stacji paliw Orlenu i nagrał krótką wypowiedź stojąc przed pylonem.

- Pamiętacie może, kiedy w sobotę internet zalała niewiarygodna liczba zdjęć działaczy PiS-u z Orlenu, i stali właśnie przed takimi pylonami, ale właśnie z tej strony, gdzie nie ma... czego? Gdzie nie ma ceny - powiedział.

Reklama

Politycy PiS na stacjach Orlen

W drodze na sobotnią konwencje partii politycy Prawa i Sprawiedliwości zatrzymywali się na stacjach Orlenu, gdzie fotografowali się z kawą lub posiłkiem. Zdjęcia robili zarówno wyżej postawieni przedstawiciele partii, jak również samorządowcy

Rekordowe ceny

Następnie przeszedł na drugą stronę pylonu, gdzie prezentowane są aktualne ceny paliw. - Przejdźmy na drugą stronę. Nie wiem, czy wyraźnie widać, ale podpowiem: 8 zł 7 groszy - dziewięćdziesiątka piątka (litr benzyny PB95 - przyp. red.). Teraz już wiecie, dlaczego zdjęcia robili z tamtej strony. Ale prawdy nie przykryją. Za taką cenę Kaczyński nie najeździ się po Polsce - podsumował Donald Tusk.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy