Reklama

Dalsze zmiany w TVP. Do "Wiadomości" wraca Michał Adamczyk

Do grona prezenterów "Wiadomości" po kilku latach powrócił Michał Adamczyk. Dziennikarz poprowadził sobotnie główne wydanie serwisu - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

W ostatnim czasie Michał Adamczyk prowadził poranne i popołudniowe wydania "Wiadomości". Był również gospodarzem programów "Panorama dnia" i "Godzina po godzinie" na antenie TVP Info. 

Główne wydanie "Wiadomości" o 19.30 prowadził już w latach 2003-2005 i 2011-2012.

Dziennikarz jest związany z TVP od 2001 r. W tym czasie pracował również w "Teleexpressie" i "Kawie czy herbacie". Był także korespondentem TVP w Brukseli.

Kilka dni temu do grona prezenterów "Wiadomości" wróciła po kilku latach Danuta Holecka. Wcześniej z programem rozstał się Piotr Kraśko, a wypowiedzenie otrzymała Beata Tadla. Zwolniono również reporterów: Jacka Tacika, Milenę Kruszniewską, Justynę Dobrosz-Oracz i Elżbietę Byszewską. Więcej TUTAJ. W ich miejsce zatrudniono już nowych dziennikarzy. Czytaj więcej

W sobotę poinformowano, że z TVP Info żegna się także Joanna Osińska. "Moi Drodzy, właśnie zakończyłam 23-letnią współpracę z Telewizją Polską. Z wielkim żalem rozstaję się z firmą, ale nie z dziennikarstwem... Dziękuję za uwagę moim wiernym Widzom, którzy wspierali mnie nie tylko dobrym słowem, ale również przez potrzebną w tej pracy krytykę. Postaram się Państwa nie zawieść i nadal kontynuować moją misję, zadawać pytania zawsze w Waszym imieniu" - napisała dziennikarka na Facebook'u.

Na antenie TVP Info nie zobaczymy też w najbliższym czasie Dominiki Wielowieyskiej, prowadzącej program "Puenta". Dziennikarka sama zrezygnowała z pracy w telewizji publicznej. 


Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: telewizja publiczna | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL