Reklama

Córka Giertychów przeszła operację. "Alicja się właśnie wybudziła"

Najmłodsza córka Romana Giertycha i jego żony Barbary przeszła w poniedziałek operację serca. "Alicja się właśnie wybudziła. Wydaje się, że wszystko jest okej, chociaż na ostateczny rezultat jeszcze trochę poczekamy" - napisał mecenas w mediach społecznościowych.

Roman i Barbara Giertych są małżeństwem od 1998 roku. Oboje są z zawodu prawnikami i od lat prowadzą wspólnie kancelarię. Mają czwórkę dzieci: 22-letnią Marię, 18-letnią Karolinę, 12-letniego Leona oraz 9-letnią Alicję. 

Problemy zdrowotne córki

Najmłodsza córka pary zmaga się z problemami zdrowotnymi. Barbara Giertych informację o tym przekazała w niedzielę we wpisie na Twitterze. Napisała, że dziewczynka w poniedziałek przejdzie operację serca, na którą długo czekała. 

"Pamiętajcie proszę o niej. Wiem, że wszystko będzie dobrze" - dodała.

Reklama

Giertych: Jesteśmy naprawdę wzruszeni

W poniedziałek Roman Giertych poinformował, że dziewczynka jest już po operacji. "Alicja się właśnie wybudziła. Wydaje się, że wszystko jest okej, chociaż na ostateczny rezultat jeszcze trochę poczekamy" - napisał na Twitterze.

Mecenas podziękował również w imieniu swoim, żony i córki za okazane im w tym trudnym czasie wsparcie. "Jesteśmy naprawdę wzruszeni" - napisał.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: alicja giertych | Roman Giertych | operacja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy