Reklama

Reklama

Ciała dwóch mężczyzn pod komisem w Olsztynie

Ciała dwóch mężczyzn odnaleziono na terenie jednego z komisów samochodowych przy ulicy Lubelskiej w Olsztynie - podały lokalne media. Mieli 48 i 50 lat, a nieoficjalnie wiadomo, że u obu stwierdzono rany postrzałowe głowy.

Nieopodal komisu samochodowego w Olsztynie znaleziono dwóch nieżyjących mężczyzn. Przy jednym z nich funkcjonariusze mieli znaleźć dokument tożsamości - poinformowało RMF FM.

Policja nie informuje o szczegółach tego zdarzenia. Podkom. Rafał Prokopczyk z olsztyńskiej policji przekazał jedynie, że po godz. 16 dyżurny komendy miejskiej otrzymał informację o niebezpiecznie zachowującym się mężczyźnie, który może przebywać w okolicy ul. Lubelskiej. Zachowanie tego mężczyzny miało być "agresywne i dziwne". 

Ciała mężczyzn w Olszynie. Policja: W zdarzeniu nie brały udziału inne osoby

Mundurowy potwierdził, że do zajścia miało dojść w okolicy jednego z komisów samochodowych. - Na miejsce skierowano policyjny patrol, który po sprawdzeniu tego terenu znalazł w jednym z pomieszczeń komisu ciała dwóch mężczyzn - powiedział Prokopczyk.

Reklama

Jak dodał, "w obecnej sytuacji możemy mówić, że w zdarzeniu nie brały udziału inne osoby". - Możemy przekazać, że nie doszło ani do zniszczeń, ani do włamania na terenie posesji komisu samochodowego - podsumował policjant.

Ze wstępnych ustaleń mediów wynika też, że na miejscu zdarzenia policja znalazła broń. Na miejsce skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą i technika kryminalistyki, którzy pod nadzorem prokuratora zabezpieczają ślady i prowadzą czynności w celu wyjaśnienia okoliczności śmierci mężczyzn. Olsztyńska policja nie wyklucza żadnego scenariusza

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy