Reklama

Reklama

Centralne Biuro Antykorupcyjne szuka kandydatów do pracy. Na targach

Informatyków, ekspertów ds. bezpieczeństwa, analityków, infobrokerów poszukuje Centralne Biuro Antykorupcyjne. Agencja zaprezentuje swoją ofertę na... targach pracy w Warszawie, Krakowie i Katowicach. "Minęły już czasy, kiedy służba mogła publikować informacje o prowadzonej rekrutacji tylko na oficjalnej stronie internetowej" - podało CBA.

Specjaliści z branży informatycznej, eksperci ds. bezpieczeństwa, analitycy, infobrokerzy - to osoby, które mają szansę znaleźć zatrudnienie lub podjąć służbę w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. W środę biuro weźmie udział w targach pracy w Warszawie. W kolejnych dniach agencja będzie obecna na targach pracy także w Krakowie i Katowicach.

Jakub Banaś, syn prezesa NIK, zatrzymany przez CBA. Usłyszy siedem zarzutów

Wydział Komunikacji Społecznej Centralnego Biura Antykorupcyjnego przekazał, że 6 października na stadionie PGE Narodowy w Warszawie CBA po raz pierwszy weźmie udział w targach pracy i praktyk Absolvent Talent Days. Agencja będzie prezentować swoją ofertę wśród wielu firm, także o światowej renomie. 

Reklama

Okazja do bezpośredniego spotkania

"To doskonała okazja do bezpośredniego spotkania z ekspertami CBA i uzyskania informacji dotyczących służby i pracy w Biurze. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych powiązaniem swojej kariery z naszą służbą, a szczególnie specjalistów IT, specjalistów do spraw bezpieczeństwa, administratorów sieci informatycznej, analityków, infobrokerów oraz kontrolerów" - zachęca CBA.

Akcja CBA w Krakowie. Zatrzymano m.in. byłą wiceprezydent miasta

Centralne Biuro Antykorupcyjne przekazało, że zdecydowało się na aktywną metodę poszukiwania kandydatów do służby i pracy, ponieważ "minęły już czasy, kiedy służba mogła publikować informacje o prowadzonej rekrutacji tylko na oficjalnej stronie internetowej".

"Kanałów docierania do kandydatów jest coraz więcej, stąd nasza obecność na targach pracy Absolvent Talent Days. Poszukujemy osób, które chcą zrealizować marzenia o ciekawej, rozwijającej i pełnej wyzwań pracy lub służbie" - poinformował Wydział Komunikacji Społecznej CBA. Targi pracy dla absolwentów odbywają się w Warszawie 6 października. 12 października odbędą się z kolei w Krakowie w ICE Kraków Congress Centre, a 14 października w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne