Reklama

Reklama

CBŚ rozbiło siatkę pedofilów

Centralne Biuro Śledcze Policji rozbiło siatkę pedofilów - informuje radio RMF FM. Zatrzymano siedmiu mężczyzn w wieku od 20 do 46 lat.

Mężczyźni zostali zatrzymani na terenie czterech województw: wielkopolskiego, śląskiego, łódzkiego i mazowieckiego. Wszyscy działali w taki sam sposób: za pośrednictwem komunikatorów internetowych prowokowali dzieci poniżej 14. roku życia do rozbierania się przed kamerami. A potem nagrywali to na swoich komputerach i wymieniali się materiałami.

Pendrive’y i twarde dyski z tymi filmami zabezpieczyli już policjanci. W nagranych materiałach występują zarówno dziewczynki, jak i chłopcy.

Zatrzymanym grozi do 12 lat więzienia. Wszyscy zatrzymani są już w areszcie w Nowym Mieście. Śledztwo w tej sprawie prowadzi tamtejsza prokuratura.

Reklama

(mpw)

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy