Reklama

Reklama

Brutalne morderstwo w Kostrzynie nad Odrą. Zwłoki znalazł 8-letni chłopiec

Do tragicznych wydarzeń doszło w nocy z 28 na 29 maja w Kostrzynie nad Odrą. Zamordowana została 18-letnia dziewczyna. Zwłoki ofiary znalazł 8-letni chłopiec - informuje "Gazeta Lubuska".

Ciało dziewczyny znaleziono w niedzielę rano przy ul. Narutowicza w Kostrzynie - poinformowała gorzowska prokuratura. 

Po przesłuchaniu kilkudziesięciu osób, policji udało się ustalić, że ofiara przed śmiercią przebywała z 27-letnim mężczyzną. Został on zatrzymany, ale prokuratura zaznacza, że na tym etapie śledztwa nie można przesądzić, że jest sprawcą morderstwa.

Z ustaleń śledczych wynika, że dziewczyna została uduszona. 

Jak podaje "Gazeta Lubuska", ciało dziewczyny zauważył, za jednym z krzaków, 8-letni chłopiec, który w tej okolicy spacerował z psem. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy