Reklama

Reklama

Brutalne morderstwo młodej kobiety. Policja szuka obywatela Ukrainy

Policja poszukuje 27-letniego obywatela Ukrainy, podejrzanego o brutalne zabójstwo młodej kobiety w Brzozowcu (mazowieckie). "Mężczyzna bezpośrednio po dokonanym przestępstwie wyjechał z Polski na Ukrainę, gdzie się ukrył" - powiedział asp. szt. Paweł Rynkiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie.

"30 sierpnia 2019 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie zostali powiadomieni o znajdujących się w miejscowości Brzozowiec, w gminie Iłów, częściowo obnażonych zwłokach kobiety, które znajdowały się w przydrożnym rowie" - poinformował asp. szt. Paweł Rynkiewicz.

Przeprowadzona tego samego dnia sekcja zwłok potwierdziła, że 26-letnia obywatelka Ukrainy padła ofiarą zabójstwa. Młoda kobieta została pobita.

Funkcjonariusze wytypowali sprawcę morderstwa. Wskazali na 27-letniego obywatela Ukrainy, który zaraz po dokonaniu zbrodni miał wyjechał na Ukrainę. "Zebrany w sprawie materiał dowodowy i zabezpieczone ślady pozwoliły na wydanie przez prokuraturę w Sochaczewie postanowienia o przedstawieniu zarzutów, a następnie wystąpienie do Sądu Rejonowego w Sochaczewie z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania, do którego sąd się przychylił" - powiedział asp. szt. Paweł Rynkiewicz.

Reklama

Pozwoliło to Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie wydać za 27-letnim Ukraińcem list gończy. Polscy policjanci współpracują za ukraińskimi funkcjonariuszami nad ujęciem mężczyzny.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy