Reklama

Reklama

​Bronisław Komorowski: Myślę, że Andrzej Duda przegra

"Myślę, że Andrzej Duda przegra, z różnych powodów. W kręgu dawnych wyborców pojawiają się głosy zwątpienia, zdenerwowania i nieakceptacji praktycznego wymiaru polityki PiS-owskiej" - skomentował w Polsat News zbliżające się wybory prezydenckie Bronisław Komorowski.

Były prezydent był gościem programu "Graffiti" w Polsat News.

"Duda jest cząstką obozu władzy i nie jest odbierany jako prezydent, który przekroczył granice partyjne" - mówił. 

Komorowski uznał również, że Dudzie brakuje dojrzałości. Jako przykłady wspomnianej niedojrzałości, były prezydent wymienił m.in. twitterowe kontakty Dudy i "kucanie przy biurku Donalda Trumpa". 

"Prezydent Duda zdradził przez okres pięciu lat symptomy niedojrzałości. To, że korespondował z 'leśnym ruchadłem' i z 'foczką sobie' tweetował świadczy o braku dojrzałości życiowej, także jako mężczyzny" - ocenił Komorowski.

Reklama

Więcej na stronie Polsat News.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy