Reklama

Reklama

Bronisław Komorowski komentuje buczenie w Sejmie

Pierwszego dnia po odejściu z urzędu Bronisław Komorowski komentuje orędzie Andrzeja Dudy i zachowanie parlamentarzystów w Sejmie.

Bronisław Komorowski mówił w TVP INFO, że pierwsze wystąpienie prezydenta powinno być przedstawieniem strategii urzędu prezydenckiego, a Andrzej Duda skupił się na kwestiach związanych z kampanią wyborczą.

Politycy powinni być karani za takie zachowanie? Dołącz do dyskusji!

Na pytanie o wczorajsze zachowanie posłów, którzy buczeli w trakcie orędzia prezydenta, Bronisław Komorowski zwrócił uwagę na deklaracje Andrzeja Dudy o wspólnym działaniu ponad podziałami. 

-  To nie może być tak, że jak się sprawuje władzę, to jest się zwolennikiem współpracy, jak jest się w opozycji, jest się niesamowicie brutalnym, siejącym nienawiść i lekceważenie w stosunku do państwa polskiego. Więc jest to pytanie o wiarygodność, sądzę, że tej wiarygodności nie będzie i trudno się będzie dziwić tym, którzy w to będą powątpiewali - mówił były prezydent.

Wczoraj w trakcie gdy prezydent mówił o potrzebie poprawy poziomu życia rodzin i kwestii niedożywienia wśród dzieci, w ławach koalicji posłowie zaczęli głośno komentować słowa Andrzeja Dudy i buczeć. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne