Reklama

Reklama

Bochenek: W czwartek przesłuchanie premier Szydło w charakterze świadka

W czwartek o godz. 15. premier Beata Szydło w krakowskiej prokuraturze będzie uczestniczyła w przesłuchaniu w związku z wypadkiem rządowej kolumny - poinformował PAP rzecznik rządu Rafał Bochenek.

"Pani premier jutro uda się do Krakowa. Będzie uczestniczyła w przesłuchaniu o godzinie 15.00" - powiedział w środę PAP rzecznik rządu

Premier Beata Szydło poinformowała we wtorek, że prawdopodobnie w czwartek będzie w krakowskiej prokuraturze odpowiadać na pytania dotyczące wypadku z udziałem rządowej kolumny, do którego doszło 10 lutego w Oświęcimiu.

"Prawdopodobnie w czwartek będę w Krakowie w prokuraturze i tam będę odpowiadać na pytania oczywiście związane z kolizją, która miała miejsce z udziałem rządowej kolumny, którą ja się poruszałam. Na wszystkie pytania, które zostaną tam postawione, będę odpowiadać" - mówiła premier we wtorek na konferencji prasowej po posiedzeniu rządu.

Reklama

Premier do minionego piątku przebywała w szpitalu w Warszawie po wypadku samochodowym w Oświęcimiu. Oprócz szefowej rządu ranni zostali w nim także dwaj funkcjonariusze BOR. Prokuratorski zarzut w tej sprawie usłyszał Sebastian K., 21-letni kierowca fiata seicento, które uderzyło w pojazd z Beatą Szydło na pokładzie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy