Reklama

Reklama

Beata Szydło zaczęła objazd po Polsce

- Polska potrzebuje dobrego, stabilnego rządu zamiast chaosu i histerii. To jest nasz cel - powiedziała Beata Szydło. Kandydatka PiS na premiera zaczęła 24-godzinny objazd busem po kraju.

Wiceszefowa PiS podkreśliła na briefingu, który odbył się w czwartek o północy na toruńskim rynku, że chce wykorzystać ostatnie 24 godziny kampanii wyborczej na zachęcanie Polaków.

- Chcemy wygrać, chcemy uzyskać jak najlepszy wynik. Polska na to zasługuje, zasługują na to Polacy. Wszyscy jesteśmy tego warci, żeby wprowadzać dobry program naprawy Polski - mówiła Szydło.

- Polska potrzebuje dobrego, stabilnego rządu, a nie chaosu, nie histerii, tylko rządu, który będzie chciał prowadzić polskie sprawy w dobrym kierunku razem z obywatelami. To jest nasz cel - dodała.

Reklama

Wcześniej Beata Szydło w Toruniu w studiu Telewizji Trwam wzięła udział w programie "Rozmowy niedokończone", emitowanym na antenie tej stacji i w Radiu Maryja.

- Ruszyliśmy w ostatnią trasę kampanijną, zaczynamy w Toruniu. Bardzo cieszę się, że tutaj w Telewizji Trwam możemy rozpocząć naszą końcówkę kampanii. Będziemy podróżować po Polsce, spotykać się jeszcze z ludźmi, rozmawiać do końca ciszy wyborczej, czyli do 24.00 jutro. Walczymy o każdy głos, każdy głos jest ważny - powiedziała w programie Szydło.

Do ostatniej minuty kampanii

Podkreśliła, że w piątek również po kraju będzie jeździł prezes Jarosław Kaczyński, a wszyscy politycy i kandydaci PiS będą ciężko pracować do ostatniej minuty kampanii, aby zachęcać ludzi do udziału w wyborach i głosowania na listy PiS.

W programie radiowo-telewizyjnym Szydło mówiła o stanowisku i zamierzeniach PiS w kwestiach: górnictwa, zdrowia, edukacji, rolnictwa, finansów publicznych i nielegalnych imigrantom. Dzwoniący do studia słuchacze i telewidzowie życzyli powodzenia Szydło i PiS.

- Wszyscy z państwa, którzy chcą, żeby gospodarka była silniejsza i szybciej się rozwijała, żeby Polacy mieli więcej pieniędzy w portfelach, żeby polska tradycja i kultura były szanowna, żeby każdy obywatel mógł godnie żyć i mieć poczucie szacunku, proszę zagłosujcie państwo na PiS i Zjednoczoną Prawicę. My taki program chcemy zrealizować razem z wami. (...) Ja wierzę w to głęboko, że dla Polski może być dobry czas, kiedy będzie zgoda i wspólnota, a nie chaos i histeria jak w tej chwili, i przede wszystkim będzie dobra współpraca z panem prezydentem - apelowała.

"24 h dla Polski"

Wiceszefowa PiS razem z współpracownikami w objazd po kraju wyruszyła busami z jej zdjęciem i hasłem "24 h dla Polski". Oprócz Torunia (woj. kujawsko-pomorskie) Szydło odwiedzi województwo wielkopolskie, łódzkie, świętokrzyskie. Ostatnim miastem na trasie będzie Chrzanów, gdzie kandydatka PiS na premiera otwiera listę tej partii w wyborach do Sejmu. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy