Reklama

Reklama

Beata Szydło: Nie będę marszałkiem sejmu

Premier Beata Szydło zdementowała na Twitterze doniesienia dzisiejszej "Rzeczpospolitej", która podała, że w razie rekonstrukcji Rady Ministrów obecna szefowa rządu miałaby zostać marszałkiem sejmu.

Beata Szydło napisała na Twitterze: "By nie tracić czasu na rewelacje  redaktorów, informowanych przez dobrze poinformowane źródła, informuję, że nie będę marszałkiem sejmu :-)".

Dzisiejsza “Rzeczpospolita" napisała o plotkach na temat rekonstrukcji rządu. Według nich, obecny marszałek sejmu Marek Kuchciński miałby stracić to stanowisko. Jego miejsce miałaby zająć Beata Szydło. Z kolei premierem miałby zostać obecny wicepremier Mateusz Morawiecki.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy