Reklama

Reklama

Beata Szydło czy Elżbieta Witek kandydatką PiS prezydenta? Sondaż

W sondażu zapytano Polaków, która z polityczek - była premier, europosłanka Beata Szydło czy marszałek Sejmu Elżbieta Witek - byłaby lepszą kandydatką PiS na prezydenta.

W badaniu na zlecenie "Super Expressu" ankietowani wskazali, która z przedstawicielek PiS - była premier, obecnie europosłanka Beata Szydło czy marszałek Sejmu Elżbieta Witek - była lepszą kandydatką PiS na prezydenta.

Na Szydło wskazało 52 proc. badanych,  48 proc. opowiedziało się za Elżbietą Witek - wynika z sondażu Pollster dla sobotniego "SE".

Badanie zrealizował Instytut Badań Pollster w dniach 22-23 listopada br. na próbie 1016 dorosłych Polaków.

Kolejne wybory prezydenckie odbędą się w Polsce w 2025 r. Andrzej Duda nie będzie mógł wziąć w nich udziału, ponieważ sprawuje urząd już drugą kadencję.

Reklama

We wtorek marszałek Elżbieta Witek była pytana w "Gościu Wydarzeń" w Polsacie o ewentualny start w wyborach prezydenckich w 2025 roku.

- O niczym takim nie myślę. Jest to jakaś plotka, która pojawiła się i żyje własnym życiem - stwierdziła.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy