Reklama

Reklama

Baszko: Doniesienia o tym, że chcę wrócić do PSL to bzdury

- Doniesienia medialne o tym, że chcę wrócić do PSL, to kłamstwa i bzdury, na które nie warto zwracać uwagi. Nie chcę wrócić do PSL - oświadczył poseł Mieczysław Baszko.

W poniedziałek "Fakt" - w artykule pt. "Dopiero co zmienił partię. A już chce wracać do starej!" - napisał, że poseł Mieczysław Baszko, który niedawno odszedł z PSL i dołączył do Porozumienia Jarosława Gowina, chce "wrócić do macierzystego PSL!". 

Według dziennika "świeżo upieczonemu działaczowi Porozumienia dokuczają koledzy. Zarówno z nowej, jak i starej partii".

Baszko w rozmowie z PAP zaprzeczył, jakoby chciał wrócić do PSL. "To nie jest prawda, że chcę wrócić do PSL. Nie ma takiej możliwości" - podkreślił.

Reklama

Doniesienia medialne o tym, że miałby wrócić do Stronnictwa, Baszko określił jako "kłamstwa i bzdury", na które - jak mówił - "nie warto zwracać uwagi".

20 stycznia podlaski poseł Mieczysław Baszko ogłosił, że odchodzi z PSL, ponieważ postanowił związać się z Porozumieniem, partią wicepremiera Jarosława Gowina. 

Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz określił działanie Gowina jako "polityczne kłusownictwo". 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy