Reklama

Reklama

Atak na telefony Borysa Budki i jego żony. "Kasia nie żyje"

"Przed kilkoma minutami moja żona odebrała telefon zidentyfikowany jako mój numer z informacją o moim zgonie. Chwilę potem z jej numeru zadzwoniono do mnie z informacją o jej śmierci" - napisał w mediach społecznościowych Borys Budka.

Borys Budka zamieścił na Twitterze wideo, na którym słyszymy głos informujący o śmierci jego żony, Katarzyny. Połączenie zostało wykonane właśnie z jej numeru

Wpis w mediach społecznościowych zamieściła również żona Borysa Budki. "Damski głos powiedział 'Borys nie żyje, nie oddycha. Miał zawał, stwierdzili zgon.' Na szczęście jest obok mnie" - napisała.

Seria ataków na telefony

Atak na telefony Borysa Budki i jego żony to kolejny taki przypadek w ostatnich dniach. W czwartek, 27 stycznia adwokat Marcin Matczak poinformował, że odebrał telefon z numeru infolinii CBA, z wiadomością, że jego syn, raper Michał Matczak "Mata", nie żyje. 

Reklama

Kilka dni wcześniej adwokat Roman Giertych informował, że ofiarą ataku padła jego córka, Maria. Z jej telefonu były rozsyłane informacje o atakach bombowych

Natomiast córka byłego szefa CBA i dyrektora CBŚ Pawła Wojtunika odebrała telefon z wiadomością "twój tata nie żyje"

"Kolejny tego typu atak. Oczekujemy natychmiastowych działań policji i służb w tej sprawie" - napisała Barbara Nowacka.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy