Reklama

Reklama

Arcybiskup Stanisław Gądecki trafił do szpitala. Przejdzie zabieg chirurgiczny

Arcybiskup Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski przebywa w szpitalu, gdzie zostanie poddany zabiegowi chirurgicznemu - poinformowała Archidiecezja Poznańska.

"Z troską, ale też nadzieją na szybki powrót do zdrowia informujemy, że z powodu urazu arcybiskup Stanisław Gądecki przebywa w szpitalu, gdzie zostanie poddany zabiegowi chirurgicznemu" - poinformowała Archdiecezja Poznańska w mediach społecznościowych.

"Polecajmy go Bogu w naszej modlitwie za wstawiennictwem Matki Bożej Uzdrowicielki Chorych" - dodano we wpisie.

Arcybiskup Stanisław Gądecki - przewodniczący KEP od 2014 r.

Polsatnews.pl przypomina, że o problemach z kondycją arcybiskupa wiadomo od kilku dni. W niedzielę nie pojawił się na święceniach bpa Jana Glapiaka. Homilię podczas tego wydarzenia w Poznaniu odczytał kto inny.

Reklama

Zobacz też: Abp Stanisław Gądecki: Wszyscy chcemy pozostać w Europie

Abp Stanisław Gądecki w latach 1992-2002 był biskupem pomocniczym gnieźnieńskim, a od 19 lat jest metropolitą poznańskim. Z kolei w latach 2004-2014 piastował funkcję wiceprzewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, a od 2014 do teraz przewodniczy temu kościelnemu organowi.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy