Reklama

Reklama

Antoni Macierewicz pochwalił się formą. Nagranie ze skoku robi furorę w sieci

Antoni Macierewicz wciąż zaskakuje formą. W sieci pojawiły się nagrania z jego prywatnego archiwum, na których widać jak były szef MON wykonuje salta podczas skoków do wody. Formą 74-letniego polityka zachwycała się dziennikarka TV Republika, której Macierewicz opowiedział o swojej pasji.

"Niesamowita forma" - pisze na Twitterze Emilia Wierzbicki, dziennikarka TV Republika. Do wpisu załączyła nagranie, na którym widać skoki do wody w wykonaniu byłego szefa MON Antoniego Macierewicza. A nie są to byle jakie skoki. Jak można zobaczyć na nagraniu, 74-letni polityk wykonuje serię wyczynów - salta w przód i w tył z różnych wysokości, na terenie różnych basenów.  

Nagrania pochodzą z prywatnego archiwum Antoniego Macierewicza. Podczas wywiadu dla TV Republika były szef MON opowiada również więcej o swojej pasji. Jak wskazuje, ćwiczy skoki do wody od wielu lat i ciągle stara się bywać na basenie co drugi dzień.  

Reklama

Macierewicz wybiera skoki głównie z wysokości pięciu-dziesięciu metrów. Jak sam wskazał, często korzysta z wież basenowych zlokalizowanych w Pałacu Kultury.  

Antoni Macierewicz ćwiczy skoki do wody od wielu lat

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Antoni Macierewicz wprawia swoją pasją w zachwyt. Przy okazji jego 70. urodzin pokazano inne nagrania z jego skoków. 

"To ten właśnie skok Antoniego Macierewicza (półtora salta w przód w pozycji kucznej z 5-metrowej wieży) pokazali organizatorzy wczorajszego przyjęcia urodzinowego" - pisał w 2018 roku współpracownik Macierewicza Edmund Janniger.   

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy