Reklama

Reklama

Anita Czerwińska komentuje wpis Zbigniewa Ziobry: To nie jest inne zdanie

- To nie jest inne zdanie. W ramach Zjednoczonej Prawicy mamy jeden cel - mówiła rzeczniczka PiS Anita Czerwińska, komentując wpis ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro o graniczeniu suwerenności Polski i złamaniu europejskich traktów.

Rzeczniczka PiS w rozmowie z dziennikarzami powiedziała, że werdykt w głosowaniu był "jasny i oczywisty".

- Mamy nadzieję, że z tego co mówił dziś pan premier i pan prezes Kaczyński zostanie coś w głowach opozycji. Bardzo byśmy sobie tego życzyli. Bo dzisiaj mogli usłyszeć, czym powinno być państwo dla posłów - powiedziała.

- Głosowanie potwierdziło po raz kolejny, że mamy stabilną większość w Sejmie. Że rząd ma większość, że możemy kontynuować dobrą zmianę - dodał poseł Sylwester Tułajew, który występował w imieniu klubu PiS w debacie.

Reklama

- Pokazaliśmy, że gwarantem bezpieczeństwa Polaków jest rząd PiS, jest obóz Zjednoczonej Prawicy, jest nasz lider Jarosław Kaczyński - dodał.

Czerwińska była pytana o wpis ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro na Twitterze.

"'Konkluzje interpretujące' i 'wytyczne' nie są prawem! Prawem jest rozporządzenie. Jeżeli rozporządzenie łączące budżet z ideologią wejdzie w życie, będzie to znaczące ograniczenie suwerenności Polski i złamanie europejskich traktów. Nie zgadzamy się na to!!! Walczmy o interes Polski" - napisał w środę Ziobro.

Dopytywana, czy Ziobro nie prezentuje innego zdania niż premier, powiedziała: - To nie jest inne zdanie. W ramach Zjednoczonej Prawicy mamy jeden cel, a tego celu nie ma niestety opozycja.

Reklama

Reklama

Reklama