Reklama

Reklama

​Ambasada RP w Rzymie ostrzega Polaków

Polska ambasada w Rzymie ostrzegła rodaków przed możliwymi zamachami terrorystycznymi we Włoszech.

"Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Rzymie informuje, że we Włoszech utrzymuje się wysoki stopień zagrożenia terrorystycznego" - czytamy w komunikacie.

"W związku z powyższym w okresie przedświątecznym i świąteczno-noworocznym zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza podczas wydarzeń o charakterze masowym takich jak np. jarmarki bożonarodzeniowe. W razie wystąpienia zagrożenia należy bezwzględnie stosować się do poleceń miejscowych służb porządkowych" - zaleca placówka.

Tegoroczne jarmarki świąteczne we Włoszech działają przy nadzwyczajnych środkach bezpieczeństwa.

Reklama

Przypomnijmy, że 19 grudnia 2016 r. na jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie doszło do zamachu. Ciężarówka prowadzona przez Tunezyjczyka Amisa Amriego wjechała w tłum ludzi. Zginęło 12 osób. Władze europejskich państw i miast obawiają się, że może dojść do powtórki.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy