Alarmujące wyniki sondażu dla minister zdrowia. Polacy ocenili jej pracę

Minister Jolanta Sobierańska-Grenda
Polacy zabrali głos ws. stanu opieki zdrowotnej po objęciu resortu zdrowia przez Jolantę Sobierańską-GrendęMarysia ZawadaEast News

W skrócie

  • Blisko 46 procent respondentów ocenia, że system ochrony zdrowia za kadencji Jolanty Sobierańskiej-Grendy funkcjonuje gorzej niż wcześniej.
  • W sondażu ponad jedna trzecia badanych uznała, że nie zaszły zmiany w stanie opieki zdrowotnej, a poprawę zauważyło około 10 procent ankietowanych.
  • Wypowiedź minister Jolanty Sobierańskiej-Grendy na temat inwestycji w zdrowie wywołała komentarze ze strony polityków opozycji.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Blisko połowa Polaków uważa, że stan opieki zdrowotnej pogorszył się. Nowy sondaż

Zobacz również:

"Widzę, jak ludzie się cieszą". Kontrowersyjna wypowiedź minister zdrowia

Zobacz również:

Bryłka w "Graffiti" o lekarzach cudzoziemcach: Zagrożenie życia i zdrowiaPolsat News