Reklama

Reklama

Akcja "Znicz". Na drogach doszło do 288 wypadków. Zginęło 18 osób

W okresie Wszystkich Świętych policja prowadzi wzmożone kontrole na drogach w całej Polsce. Według informacji podanych przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji od początku akcji "Znicz" doszło do 288 wypadków, w których zginęło 18 osób, a 345 zostało rannych. Akcja trwa do końca dnia.

Z danych przekazanych przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji wynika, że od piątku do poniedziałku włącznie doszło do 288 wypadków drogowych, w których zginęło 18 osób, a 345 odniosło obrażenia. Policjanci zatrzymali 1360 osób za jazdę po alkoholu, 502 osobom zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym powyżej 50 km/h.

Akcja "Znicz" także w Dzień Zaduszny

Wtorek to piąty dzień tegorocznej akcji "Znicz", której celem jest zapewnienie przez policjantów bezpieczeństwa w ruchu drogowym w okresie Wszystkich Świętych. Do wtorku włącznie na drogach będzie więcej patroli. Mundurowi w czasie akcji poza reagowaniem na wykroczenia pilnują też porządku i płynności ruchu na głównych ciągach komunikacyjnych i w okolicach cmentarzy. 

Reklama

Odwiedź też serwis INTERIA MOTORYZACJA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne