Reklama

Reklama

Adam Szejnfeld stracił prawo jazdy

Adam Szejnfeld, kandydat KO na senatora, stracił prawo jazdy na trzy miesiące ponieważ jechał z prędkością ponad 100 km/h. Informację jako pierwsza podała TVP Info.

Jak podała TVP Info, polityk został zatrzymany przez policję do kontroli drogowej. Okazało się, że w terenie zabudowanym jechał BMW 101 km/h przekraczając dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Został ukarany pozbawieniem prawa jazdy na trzy miesiące, 10 punktami karnymi oraz mandatem w wysokości 500 zł.

Adam Szejnfeld to polityk Platformy Obywatelskiej. Był posłem, w latach 2007-2009 sekretarzem stanu w Ministerstwie Gospodarki, później europosłem. Obecnie jest kandydatem Koalicji Obywatelskiej na senatora. 

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy