Reklama

Reklama

Adam Hofman wiceprezesem związku piłki ręcznej

Były poseł i rzecznik prasowy PiS Adam Hofman został wiceprezesem Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Będzie odpowiadał za budowanie wizerunku marki i kontakty z przedstawicielami środowisk zewnętrznych - poinformował ZPRP.

Do obowiązków Hofmana należeć będzie m.in. "budowanie wizerunku i pozycjonowanie marki narodowej, jaką są reprezentacje Polski w piłce ręcznej, promocja polskiej piłki ręcznej oraz koordynacja współpracy pomiędzy wszystkimi - obecnymi i przyszłymi - partnerami ZPRP" - czytamy w komunikacie, opublikowanym na stronie ZPRP.

Hofman ma pełnić funkcję społecznie. 


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy