Reklama

Abp Stanisław Gądecki wyszedł ze szpitala

​Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki wrócił do domu po trzydniowym pobycie w szpitalu, gdzie został poddany zabiegowi po doznanym urazie - poinformowała w środę archidiecezja poznańska. Zaznaczono, że duchowny czuje się dobrze.

"Z radością powiadamiamy, iż abp Gądecki powrócił do domu po trzydniowym pobycie w szpitalu, gdzie został poddany zabiegowi po doznanym urazie. Czuje się dobrze, wyraża wdzięczność służbie zdrowia za okazaną pomoc i dziękuje za wyrazy solidarności i modlitwę w jego intencji" - poinformował w komunikacie bp Grzegorz Balcerek.

Stan zdrowia abp. Gądeckiego

W poniedziałek archidiecezja poznańska podała, że z powodu doznanego urazu przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski trafił do szpitala, gdzie zostanie poddany zabiegowi chirurgicznemu. Poproszono jednocześnie o modlitwę za abp. Gądeckiego za wstawiennictwem Matki Bożej Uzdrowicielki Chorych. 

Reklama

Rzecznik prasowy archidiecezji poznańskiej ks. kanonik prof. UAM dr hab. Maciej Szczepaniak nie podał bardziej szczegółowych informacji na temat stanu zdrowia hierarchy. 

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy