Przyznam szczerze, przeszedł mi dreszcz po plecach, kiedy słuchałem minister zdrowia

Jolanta Sobierańska-Grenda w jasnej marynarce podczas wywiadu na tle szpitalnego korytarza z pacjentami.
Jolanta Sobierańska-Grenda udzielała wywiadu Marcinowi Fijołkowi w "Graffiti" Polsat News. "Pacjentom już jest lepiej"Polsat News123RF/PICSEL

Ludzie się cieszą?

Zobacz również:

Moja historia

Tematy zastępcze

Zobacz również:

Mamy stan kataklizmu

Zobacz również:

Czytaj więcej felietonów Piotra Zaremby w Interii:

Żukowska w ''Gościu Wydarzeń'' o bankructwie szpitali: Trzeba zmienić finansowanie służby zdrowiaPolsat NewsPolsat News