"Ja w matematykę nie potrafię". Emocje po egzaminie
- Nadzieja matką głupich - śmieją się uczniowie z Lublina i na gorąco komentują egzamin ósmoklasisty. Ich zdania na temat poziomu trudności są podzielone (od "masakra" po "dla mnie łatwe"). Więcej w materiale Łukasza Dubaniewicza.

Przypomnijmy, że 12 maja odbył się egzamin ósmoklasisty z matematyki.
Interia rozmawiała z uczniami szkoły podstawowej nr 24 w Lublinie: z Anielą, Karoliną, Julką i Adamem. Zobacz materiał reportera Polsat News i Interii Łukasza Dubaniewicza:
Jak pisaliśmy w Interii, część uczniów oceniła zadania jako "skomplikowane". Ale nie wszyscy.
Tutaj link do całego arkusza CKE z egzaminu ósmoklasisty 2026 z matematyki.
Najnowsze informacje o egzaminie ósmoklasisty 2026 w naszym raporcie specjalnym. Zapraszamy do śledzenia.








